• פורטל נכסים

  Asset Portal

  מעקב וניהול הנכסים הפיזיים – לשיפור דיוק הנתונים, להגדלת ניצול הנכסים ולמיטוב החלטות רכישה או מכירה

  הגדלת ניצול הנכסים ומיטוב נוהגי רכישה ו/או מכירה חיוניים לשיפור היעילות הארגונית והתוצאות הכספיות. יישום פורטל הנכסים של ארכיבס מספק כלים לשיפור דיוק הנתונים ביומן הנכסים, להגדלת ניצול הנכסים ולמיטוב החלטות הנוגעות לרכישה או למכירת נכסים במסגרת תוכנית הון כוללת. יכולות היישום אינן מוגבלות רק להיבט הכספי אלא מאפשרות גם איתור כל אחד מהנכסים לישות האחראית לו, למרכז העלות או למחלקה התלויים בו, ו/או למיקום הפיזי שבו הוא נמצא. נתונים אלה יסייעו בהגדלת האחריות הארגונית ויקלו כל פריסה מחדש של הנכסים בהתאם לצורך.

  למידע נוסף
 • ניהול ריהוט וציוד

  Furniture & Equipment Management

  פיקוח ומעקב אחר הנכסים הפיזים והשימוש בהם להגברת הכדאיות והיעילות בארגון.

  ניהול יעיל של הנכסים הפיזים כגון ריהוט וציוד הוא כלי הכרחי לשמירה על החוסן הכלכלי של הארגון. למרות זאת הנסיון לעקוב אחר ההתפתחויות והשינויים שעוברים על נכסים ומשאבים תוך מעקב אחר העלויות עשוי להיות מאמץ אדיר. מודול ניהול ריהוט וציוד של ארכיבס הוא פיתרון מבוסס אוטוקד שעוזר לך לנהל את הנכסים והציוד בעלות תועלת גבוהה וכן לתכנן סביבות עבודה יותר פרודוקטיביות. האפליקציה מסייעת גם בתכנון ניוד עובדים וקבוצות עובדים בעלויות נמוכות וביעילות מקסימלית כמו גם בהוספת עובדים ושינויים. לארגונים שמתעתדים לבצע ניודים/הוספות/שינויים של איכלוס עובדים מסיבי ומורכב מומלץ בחום ליישם את המודול המשלים של ניהול ניודים המבוסס על טכנולוגיית WEB.

  למידע נוסף
 • מודול ניהול טלקום וכבלים

  Telecommunications & Cable Management

  האספקטים של תשתיות התקשורת, לאפשר תכנון, ניהול נכסים משופר, והגברת שביעות רצון לקוחות

  עם ההתקדמות הטכנולוגית המהירה וקצב השינויים התכוף זה קריטי מאוד שהשינויים ברשת התקשרות יעשו בצורה מהירה ומדויקת בכדי לאפשר תכנון, מעקב אחר המלאי של הרכיבים והגברת זמינות המערכות והרשת. בעזרת האפליקציה של ניהול טלקום וכבלים של ארכיבס תוכל לנהל את המידע על נפחי תעבורת הרשת, מיקום צמתי תקשורת וחיבורים, היסטוריית תחזוקה, שדרוגים ועוד רבות. הפיתרון ההכרחי הזה עושה הכל, מהפשטת הטיפול בתקלות וזיהוי תקלות ועד למזעור ניתוקי תקשורת בעקבות ניודים ושינויים ברשת כך שבסופו של דבר אתה מקבל יותר שליטה על הרשת שלך ולא שהרשת שולטת בך

  למידע נוסף
 • ShowRack

  ShowRack

  המערכת המובילה בעולם לניהול מרכזי תקשורת ומידע מבוססת תוכנת ARCHIBUS * ( אתרים, חדרים, ארונות, מחשבים, התקני תקשורת, מערכות HVAC , כח, כבלים )

  למידע נוסף