• תקצוב הון

  Capital Budgeting

  הכרת תהליך תקצוב ההון, לשיפור התכנון האסטרטגי המרכזי של הארגון כולו * הגישה אל נתוני תקצוב ההון מקטינה את הסיכון להתחייבות לפרויקטים יקרים וממושכים שייכשלו בסופו של דבר בגלל משאבים בלתי נאותים. יישום תקצוב ההון של מערכת ארכיבס מספק שיטה למעקב אחר תהליך תקצוב ההון מרגע הדרישה וההערכה ועד לאישור והמימון. מידע זה מאפשר ביצוע פרויקטי תכנון, הרחבה, שדרוג ואיחוד מאתר מרכזי אחד באופן מסודר וחסכוני.

  למידע נוסף
 • ניהול פרויקטים

  Project Management

  ניהול פרויקטים מנקודת המבט של הבעלים כדי להבטיח עמידה בזמנים ובעלויות * הובלת פרויקט לסיום מוצלח בין אם זה פרויקט שיפוץ וחידוש ובין אם רכישה, בניה או ניוד, מצריך מאגר מידע מאורגן היטב של הידע ותהליכי WORK FLOW. מודול ניהול פרויקטים של ARCHIBUS נותן לכל המשתתפים בפרויקט כלי WORK FLOW נוחים ובסיס נתונים העוזר לכל המשתתפים לישר קו עם מטרות העל של התכנון המקורי.הכלים עוזרים לוודא שהפרויקט יעמוד בזמנים,בעלויות ובתקציב ותוך כדי כך לספק מידע יקר מידוד ותקינה לפרויקטים עתידיים

  למידע נוסף
 • הקמה

  Commissioning

  איסוף, תיאום ושיתוף מידע על הבניין – לזיהוי ולפתרון בעיות תכנון ובנייה לפני האכלוס * בעלי בניינים נתקלים לעתים תכופות בעיכובים כתוצאה מהעדר תקשורת מועילה ויעילה במהלך התיכון, הבנייה וההקמה, הגורמים עלויות מיותרות ותפעול בלתי יעיל. מודול ההקמה של ARCHIBUS מסייע בפתרון בעיה זו על ידי לכידה ותיאום נתונים גרפיים ואחרים – כולל מידול נתוני בניינים (BIMׂׂ) שרטוטי "כבנוי", שרטוטי עבודה, ספרי תחזוקה, נתוני שטחים ונתוני ציוד – כולם בתוך מאגר מרכזי אחד. היישום מאפשר חיפוש וגישה באמצעות סייר רשת או התקן נייד אל כל רכיבי הנתונים, לצורך הצגה, והוא מתאם את כל המידע כדי לוודא שגם המתקן וגם המערכות המותקנות בו עומדים במפרטי התיכון. מודול ההקמה של ARCHIBUS מסייע גם בצמצום העלויות הקשורות לתביעות ולפעולות מתקנות, וכן במיטוב ביצועי מערכות הבניין בהמשך.

  למידע נוסף
 • ניהול תיק נכס

  Portfolio Management

  A centralized repository of accurate, easily accessible information is the foundation for strategically managing a real estate portfolio. Web-based ARCHIBUS Portfolio Management helps streamline data collection and analysis by accurately aggregating individual portfolio items to create a consolidated portfolio view. The application tracks current and projected holdings, leased versus owned space, building cost performance data, and more, to enable insightful planning and execution. Drill-down capabilities, graphical and geographic dashboards, KPI charting, and personalized views also help users visualize and analyze data to make fact-based decisions on the portfolio’s ability to fulfi ll the organizational mission.

  למידע נוסף
 • ניהול נדלן וחוזי שכירות

  Real Property & Lease Management

  מעקב והערכה של הביצועים הפיננסים והתפעולים של נכס בודד או תיק הנכסים שלך

  הנדל"ן הוא בדרך כלל הנכס היקר ביותר, של הארגון, כך שזהו צורך קריטי להכיר במחזוריות ובשינוי המגמה המשפיעים על הנכסים שלך ולפתח תוכנית אסטרטגית לתת מענה לסיכונים ולנצל הזדמנויות. בזמן שהארגון שלכם מקבל החלטות לגבי תיק הנכסים שלו כגון: שכירויות, רכישות או פריסה של הנכסים זה קריטי להגיע במהירות למידע מדויק כדי לבסס את החלטות הנ"ל. האפליקציה ניהול נדלן וחוזי שכירות של ארכיבס מספקת לשוכרים, משכירים ובעלי נכסים, כלים לתעד לנהל ולנתח נכסים וחוזים מפורטים, להעריך ולאמוד את תיק הנכסים, למזער סיכונים ולשפר את הרווחיות.

  למידע נוסף