• מסמך הסבר כללי למוסדות חנוך ואקדמיה

  מספקת חליפה של פתרונות אינטגרטיביים המקשרים אנשים,תהליכים ,מקומות ונכסי פיזיים ויוצרת מאגר מידע כולל המספק תמיכה נוחה לקבלת החלטות אסטרטגיות. עלות תועלת גבוהה יותר מניהול ידני או תוכנות אחרות הממוקדות בתחום צר. בדרך כלל מערכת ARCHIBUS/FM עוזרת למוסדות להשכלה גבוהה לקבל החזר השקעה בפחות מ 6 חודשים.

  למידע נוסף
 • מערכת החינוך של לינקולן-נברסקה ארה"ב

  מערכת החינוך הציבורית של לינקולן חותרת לצמצום של 5% בעלויות השירותים בעזרת שילוב בין יישום של ARCHIBUS למערכת ניהול הבניינים האוטומטי של BAS - הורד סיפור לקוח מצורף.

  למידע נוסף
 • אוניברסיטת דיקין משיגה עלייה של 200% בפריון בניהול הזמנות עבודה

  אוניברסיטת דיקין שבמלבורן, אוסטרליה מודעת לאיכות הסביבה לא פחות מכל מוסד אחר להשכלה גבוהה. אך התייעלות בחיסכון באנרגיה פירושה גם ייעול תהליכים של ניהול הזמנות עבודה. התייעלות זו כוללת מניעת כפילויות וניהול את מה שהפכה להיות מפלצת של ניירת. במטרה ליצור עידן חדש בניהול הזמנות עבודה, החליטה מנהלת המידע ושירות הלקוחות ג'ודי ג'ינט לבחון את השימוש ביישום ניהול המבנים של ARCHIBUS. היה זה צעד הגיוני – שאפשר את השלמתן של הזמנות עבודה רבות יותר בתוך זמן הרבה יותר קצר - הורד סיפור לקוח מצורף.

  למידע נוסף
 • מועצת בתי הספר סראסוטה בפלורידה

  מועצת החינוך של מחוז סראסוטה בפלורידה משיגה חיסכון בעלויות ותאימות לתקנות המדינה באמצעות פתרון מערכות ניהול עבודה משולבות (IWMS) של Archibus

  למידע נוסף
 • אוניברסיטת מיסורי - קולומביה: קביעת דרישות שטחים עם Archibus

  אוניברסיטת מיסורי - קולומביה מצוי בעיר מכללות עם אוכלוסייה של 70,000 תושבים לערך, שמתוכה אוכלוסיית הסטודנטים מונה כ-24,000. משרד תכנון וניהול שטחי מתקני הקמפוס, בראשות סקוט שיידר, אחראי לפעילויות תכנון השטחים במעל 200 מבנים בקמפוס המרכזי של האוניברסיטה ועוד מעל 900 מבנים ברחבי המדינה. מבנים אלו כוללים ארבעה קמפוסים של בתי חולים וחמש עשרה תחנות חקלאיות ניסיוניות. נכסי המקרקעין של האוניברסיטה משתרעים על פני שטח מרשים של 15 מיליון רגל מרובע, המנוהלים כולם על ידי הקמפוס באמצעות Archibus.

  למידע נוסף
 • אוניברסיטת העיר NEW YORK : עשרים קולג'ים עירוניים בניהול מרכזי עם ARCHIBUS

  המתקנים של אוניברסיטת העיר NEW YORK הם מגוונים - ומרוחקים - כחמשת הרבעים של NEW YORK שבהם הם מצויים. האוניברסיטה של העיר NEW YORK היא קונסורציום של עד עשרים קמפוסים, מעל 300 מבנים על פני שטח של 640 אקרים, 26 מיליון רגל מרובע של שטחי מתקנים ו-450,000 סטודנטים. לכן זהו הקונסורציום הגדול ביותר מסוגו בארצות הברית העומד בפני אתגר ניהול מבנים גדול באותה מידה.

  למידע נוסף